شفق پکدمیر(Şafak Pekdemir) متولد 19 ژوئن 1988 (29 خرداد 1367 )در استانبول ترکیه است. او فارغ التحصیل از دانشگاه بیکنت دانشکده هنرهای زیبا رشته بازیگری است. او از سال 2010 وارد عرصه بازیگری شد و در سریال هایی چون لیلی و مجنون ایفای، فرار، جنگ و صلح و ... نقش کرده است.
قد: 175 سانتی متر
وزن: 59 کیلوگرم
عکس-شفق-پکدمیر-اجلال-در-سریال-هرگز-تسلیم-نمی-شوم
عکس-شفق-پکدمیر-اجلال-در-سریال-هرگز-تسلیم-نمی-شوم
عکس-شفق-پکدمیر-اجلال-در-سریال-هرگز-تسلیم-نمی-شوم
عکس-شفق-پکدمیر-اجلال-در-سریال-هرگز-تسلیم-نمی-شوم

تولگاهان ساییشمان(Tolgahan Sayışman) متولد 26 آذر سال 1360 (17 دسامبر 1981) در استانبول ترکیه است. او بازیگر، مدل و مجری تلویزیونی ترک است که در مسابقات بین المللی Manhunt در سال 2005 که در بوسان کره جنوبی برگزار شده است برنده شد. او از سنین پایین فعالیت های خود را در زمینه مدلینگ شروع کرد. او در سریالهای زیادی از جمله  Esir Kalpler، Macolar ،Dicle ایفای نقش کرده است از میان سریالهایی که او در آنها ایفای نقش کرده است سریال عمر گل لاله محبوبیت بیشتری داشت که در آن سریال به ایفای نقش چنار پرداخت. او همچنین در فیلم های سینمایی هم حضور داشته است که می توان از میان آنها فیلم سینمایی Aşk Tutulması را نام برد که در کنار فخریه اوجن به ایفای نقش پرداخت.
قد: 187 سانتی متر
وزن: 78 کیلوگرم
عکس-تولگاهان-ساییشمان
عکس-تولگاهان-ساییشمان-ییغیت-در-سریال-هرگز-تسلیم-نمی-شوم
عکس-تولگاهان-ساییشمان-ییغیت-در-سریال-هرگز-تسلیم-نمی-شوم
عکس-تولگاهان-ساییشمان-ییغیت-در-سریال-هرگز-تسلیم-نمی-شوم
عکس-ییغیت-در-سریال-هرگز-تسلیم-نمی-شوم
عکس-ییغیت-در-سریال-هرگز-تسلیم-نمی-شوم

سریال-ترکی-هرگز-تسلیم-نمی-شوم
سریال ترکی هرگز تسلیم نمی شوم (به ترکی: Asla Vazgeçmem) در ژانر رومانتیک و درام محصول سال 2015 است.
تا کنون در دو فصل 56 قسمتی تولید شده است.
زمان هر قسمت: 120 دقیقه

خلاصه داستان سریال هرگز تسلیم نمی شوم
ایگیت (تولگاهان ساییشمان) مردی جوان و تاجری ثروتمند است که در گذشته هیچ چیز نداشته است و با تلاش خودش به مردی بسیار موفق بدل شده است.
او هرگز به عشق اعتقاد نداشته و حتی فکرش را هم نمی کرده است که روزی عاشق کسی شود. از اینرو او قبول می کند تا با دختر یکی از اعضای فامیل به نام اجلال (شفق پکدمیر) با وجود اینکه عاشقش هم نیست ازدواج کند. بعد از ازدواج او همه توجهش را به بچه هایش می دهد و سخت کار می کند.
وقتی به این نتیجه می رسد که دیگر نمی تواند اینگونه ادامه دهد تصمیم به طلاق می گیرد. اگرچه همسرش ترجیح می دهد بمیرد تا اینکه طلاق بگیرد. یک روز که آنها مشغول جر و بحث در ماشین بودند تصادف می کنند و اجلال وارد کما می شود.
از طرف دیگر نور (امینه گولشه) دختری است جوان و زیبا که در آدانا زندگی می کند اما وقتی والدینش می میرند او به استانبول می آید تا با عمه اش زندگی کند. او می خواهد کاری در استانبول پیدا کند و با آرامش در کنار او زندگی کند. او متوجه می شود که عمه اش در خانه ای به عنوان خدمتکار کار می کند که آن خانه متعلق به ایگیت است. نور و ایگیت در نگاه اول عاشق یکدیگر می شوند و ایگیت نمی تواند به او بگوید که همسرش اجلال سه سال است که به کما رفته است. داستان وقتی اجلال از کما بیرون می آید پیچیده تر هم می شود.  

بازیگران سریال هرگز تسلیم نمی شوم
تولگاهان ساییشمان در نقش ایگیت کوزان
امینه گولشه در نقش نور کوزان
شفق پکدمیر در نقش اجلال
عایشه گل گونای در نقش آیتول خاله ایگیت
یونجه جوهر در نقش نازان
توگای مرجان در نقش جاهد
هولیا گلشن ایرماک در نقش حفیظه
امید یسین در نقش طیار
توئچه کومرال در نقش الماس
اِگه کوکنلی در نقش یارن
یائیزکان دیکمن در نقش امین
پویراز بایرام اغلو در نقش مرت
ارن حاجی صالح اغلو در نقش سینان

123